OFERTA DLA INWESTORA / DEWELOPERA

Sprzedam nowoczesny ośrodek
wypoczynkowy w chłAPOWIE

Chłapowo to popularna, nadmorska miejscowość znana ze swojego urokliwego położenia nad Morzem Bałtyckim. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem ze względu na swój potencjał jako atrakcyjne miejsce wypoczynku dla rodzin, możliwość korzystania z uroków nadmorskiego krajobrazu oraz różnorodnych atrakcji turystycznych.

Wyjątkowa Oferta: Nowoczesny Ośrodek Wypoczynkowy w Chłapowie jedynie 400 m od plaży, z niepowtarzalnym widokiem na morze.

Budynek o pow. ok. 1700 m2, dysponujący 20 pokojami oraz 5 apartamentami, pomieścić może jednocześnie 85 gości.
Wszystkie pokoje posiadają standardowe wyposażenie: łóżko kontynentalne, TV, lodówkę turystyczną, czajnik elektryczny, łącze internetowe oraz łazienkę z kabiną prysznicową.
Ośrodek oferuje także pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych, zapewniając komfortowy pobyt i dostępność dla wszystkich gości, niezależnie od ich potrzeb.

Obiekt wybudowano z najwyższej klasy materiałów, z dbałością o każdy detal, zapewniając wyjątkowy komfort gościom. Ośrodek został oddany do użytku w 2019 r. Spełnia on wszystkie wymogi miejsca przeznaczonego do wypoczynku na wysokim poziomie. Dwa baseny – jeden w budynku do użytku przez cały rok, drugi zewnętrzny czynny w sezonie letnim. Strefa SPA wraz z saunami, jacuzzi, grotą solną oraz gabinetem masażu. Na parterze budynku zlokalizowano restaurację obsługującą gości. Wyposażona ona została w dodatkową rozsuwaną ścianę dźwiękoszczelną przekształcająca ją w dwie sale konferencyjne. Obiekt świadczy usługę room service, podkreślającą wysoki standard obsługi dla gości. Budynek wyposażony w windę, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich udogodnień.

Kondygnacja podziemna o pow. 435 m2:
-gabinet SPA, sala fitness, sauna sucha, grota solna oraz strefa basenowa wraz z szatniami, toaletami, prysznicami oraz wentylatornią,

Parter o pow. ok. 330 m2:
– restauracja: sala konsumpcyjna o pow. 170 m2 oraz kuchnia wraz z pomieszczeniami magazynowymi oraz pomocniczymi,
-recepcja oraz dwie toalety,

I Piętro o pow. ok. 320 m2:
-10 pokoi z łazienkami oraz dwupokojowy apartament,

II Piętro o pow. ok. 320 m2:
-10 pokoi z łazienkami oraz dwupokojowy apartament,

Poddasze z antresolą o pow. 180 m2:
-dwa apartamenty typu studio o pow. 35,35 oraz 38 m2 z tarasami o pow. 22 m2 z widokiem na morze oraz apartament typu studio o pow. 36 m2 z widokiem na basen zewnętrzny.

Ośrodek położony jest na działce o pow. 2024 m2, oferującej dodatkowe atrakcje dla gości. Znajdują się tu miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz basen zewnętrzny, który stanowi doskonałe miejsce do relaksu i rozrywki.

Przedsiębiorstwo gotowe do przejęcia z wraz kompletnym know-how, historią działalności i sprawdzoną bazą klientów. Obiekt prowadzony z sukcesem, zapewniający stabilne dochody. Możliwość prowadzenia różnorodnych wydarzeń i konferencji, dla grup zorganizowanych lub w formie wyjazdu indywidualnego.

To miejsce nie tylko zapewnia inwestycyjne perspektywy, ale także stanowi wyjątkowe miejsce cieszące się pozytywnymi opiniami klientów – na portalu booking.com określono go jako „fantastyczny”.

Przygotowana dokumentacja projektowa rozbudowy obiektu i zatwierdzone pozwolenie na budowę kolejnego skrzydła obiektu.

Cena: 13 900 000 zł netto Kupujący nie ponosi kosztów prowizji!

Więcej informacji pod numerem tel.: 504 191 105.
W razie pytań lub zainteresowania prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji lub umówimy na prezentację.
Biuro sprzedaży: Puck ul. gen. J. Hallera 15/2

 

Parametry

Cena za metr kwadratowy: 8176 zł/m2
Cena za całość : 13 900 000 zł (netto do negocjacji)
Powierzchnia działki: 2024 m2
Kontakt i więcej informacji : 504 191 105

Galeria